Nabízíme Vám

Jádrové vrtání a jeho realizaci  v materiálech jako je beton, železobeton, kámen a zdivo. Vrtáme zcela přesné otvory o průměrech 20 až 500 mm.

  • Vrtání prostupů pro instalace (voda, topení, plyn, kanalizace, elektřina, vzduchotechnika, komíny)
  • Větrání kotelen (rodinné domy i průmyslové objekty)
  • Digestoře a odvětrání
  • Zkušební sondy a vrty
  • Vrtat lze do stropů, stěn a podlah
  • Úhel vrtů je možný do 45 stupňů
Naše technologie

Pro pronikání tak odolnými materiály, jako je železobeton či kámen, využíváme extra prémiové vrtací korunky. Jejich vrtací segmenty jsou pokryty silnou vrstvou průmyslového diamantu. Pro každý materiál i způsob vrtání je použita vždy odpovídající speciální korunka, která se liší povrchovou úpravou, hloubkou vrtacích segmentů i jejich hustotou. To nám umožňuje pracovat rychle, efektivně a maximálně tak využít výkonu vrtacího stroje. A tím pádem vytvářet vysoce přesné vrty.

Možnosti využití

Díky velké variabilitě – lze vrtat se stojanem nebo z ruky a všemi směry – je možné navrhnout a provést takový postup, který nejlépe odpovídá požadavkům a místním podmínkám. S průměry otvorů od 20 až do 500 mm je jádrové vrtání skvělým a nesmírně univerzálním řešením při stavbě či rekonstrukci, pokud požadujete otvory menších průměrů, např. pro kotvení či výztuže, nebo otvory s většími průměry pro prostupy potrubí, vzduchotechniky, kabelových žlabů nebo vodovodních instalací.

     


Jádrové vrtání všeobecně

Jádrové vrtání je náročný proces, který si žádá kvalitní techniku, špičkové pracovní postupy a rozsáhlé zkušenosti. Jádrové vrtání je ideálním řešením pro realizaci přesných kruhových otvorů různých průměrů tam, kde nelze použít klasické metody. Náš odborný tým pro jádrové vrtání je zárukou bezvadného provedení práce
Vrtání je možné provádět všemi směry, kolmo, šikmo, vodorovně, do stropu i do značné hloubky. Průměr vrtu je individuální a závisí na diamantové korunce, obvykle je to však 8 až 1400 mm. Vrtací korunky obsahují speciální diamantové hroty, které jsou navrženy tak, aby mohl být odvrtaný materiál vyjmut vcelku a v neporušeném stavu. Díky tomu vznikne rovný a čistý otvor. Materiál zůstává ve válci. Diamantové vrtací stroje nabízejí širokou škálu aplikací. Mohou být stojanové nebo ruční, s vodním výplachem či používané za sucha, pro těžké i lehké vrtání.

Výhody jádrového vrtání

  • Zcela čistý kruhový otvor do různých stavebních materiálů
  • Vrtání s nízkými vibracemi a bez prachu
  • Vynikající výkon v celém rozsahu průměrů
  • Variabilní režimy vrtání – za sucha, za mokra, z ruky i se stojanem

Poptávkový formulář